Protseduurid ja hinnad

Valitud kategooria

Juuksed

Juuste siirdamise alamlehel leiate informatsiooni erinevate protseduuride kohta. Valige hinnakirjast endale sobiv ja alustage oma elumuutvat teekonda juba täna!

Terved ja ilusad juuksed annavad palju juurde nii välimusele kui ka enesekindlusele. Lopsakad ja elujõulised juuksed muudavad inimese atraktiivsemaks ja jätavad positiivse esmamulje. Juuste hõrenemine või väljalangemine muudab meid välimuse suhtes ebakindlaks ning mõjub laastavalt enesehinnagule.

Just neil põhjustel tasub juusteprobleemidega kindlasti spetsialisti poole pöörduda ning selgitada välja enda jaoks parim plastikakirurgia ravimeetod. Juuste siirdamist tehakse tänapäeval nii meestele kui ka naistele.

 Uuendusliku lahendusena pakutakse tüvirakkude siirdamist, mille abil saab juuksekasvu stimuleerida ja väljalangemist ära hoida. Täpsemalt saate erinevate tehnikate kohta lugeda juuste siirdamise lehel.

hambaravi
Valitud kategooria

Hambad

Tutvuge hambaravi populaarsete teenustega ja valige hinnakirjast endale sobilik. Alustage oma elumuutvat teekonda juba täna!

Terved ja ilusad hambad mängivad meie üldise heaolu ja enesekindluse seisukohalt olulist rolli. Katkised ja värvimuutustega hambad mõjutavad nii meie füüsilist kui ka emotsionaalset tervist.

Katkised või puudulikud hambad takistavad korralikku närimist, mistõttu on teatud toitu raske süüa või ei suudeta toitu piisavalt peeneks närida, mis omakorda mõjutab toidu seedimist.

Lisaks võib hammaste välimus mõjutada oluliselt meie enesehinnangut, põhjustades sotsiaalset ärevust ja vastumeelsust naeratada või osaleda sotsiaalses suhtluses. See piirab isiklikke ja tööalaseid võimalusi, takistades edu ja õnne.

Investeerimine professionaalsesse hambaravisse on oluline, sest see mitte ainult ei taga meie hammaste pikaealisust, vaid aitab meil ka säilitada atraktiivset ja säravat naeratust.

Regulaarne hambaravikontroll, professionaalne hambapuhastus ja vajalikud ravimeetodid nagu täidised, kroonid või hammaste valgendamine, taastavad meie hammaste funktsionaalsuse ja esteetika, suurendades meie enesekindlust ja parandades üldist elukvaliteeti.

Hambaravi on investeering meie suuõõne tervisesse, meie õnnelikkusesse ja võimesse end enesekindlalt väljendada.

plastikakirurgia
Valitud kategooria

Rinnad

Tutvuge erinevate rinnaoperatsioonidega ja alustage elumuutvat teekonda juba täna!

Rinnad sümboliseerivad naiselikkust, enesekindlust ja atraktiivsust ning mõjutavad oluliselt naise enesehinnangut.

Ajapikku võivad rinnad kaotada oma noorusliku kuju ja hakata lõtvuma, mille tulemusena ei tunne naised ennast enam nii atraktiivsena. Prinkuse kaotanud rinnad võivad põhjustada ebakõla keha proportsioonides ja varem hästi seljas istunud riideesemed ei pruugi enam sobida. Rinnaoperatsioonide plastikakirurgia abil on võimalik taastada enesekindlust, saavutada soovitud välimus ja parem enesetunne. Rindade suurendamine aitab muuta need lopsakamaks ning rindade tõstmine aitab taastada noorusliku välimuse. 

Liiga suured rinnad võivad samuti elukvaliteeti negatiivselt mõjutada, põhjustades füüsilist ebamugavust ja terviseprobleeme ning muutes sobilike riiete leidmise keeruliseks. Rinnavähendusoperatsioon on populaarne plastikakirurgia nii naiste kui meeste hulgas, sest see aitab tõsta enesekindlust, vähendab enesehäbi ja laseb kõigil end oma kehas mugavalt tunda.

Me kõik elame vaid ühe korra ja meil kõigil on õigus teha seda mida me armastame. Suurte rindadega sündinud naised saavad pärast rinnavähendusoperatsiooni tegeleda aktiivselt oma lemmik spordialaga või kanda just selliseid riideid, mis neile meeldivad ega pea taluma enam pidevaid selja- või kaelavalusid.

Keskkonnamõjude või hormoonaalsete muutuste tõttu võivad vanemas eas meeste rinnad suurenema hakata (tuntud ka kui günekomastia). Günekomastia tulemusel muutub mehe rind naise rinna sarnaseks, mis omakorda võib tugevalt mõjutada mehe enesehinnangut. Günekomastiat pole võimalik ennetada ja ainus võimalus rindade algse kuju taastamiseks on plastikakirurgiaga rindade vähendamine.

plastikakirurgia
Valitud kategooria

Keha

Tutvuge kehaoperatsioonide valikuga ja alustage oma elumuutvat teekonda juba täna!

Iga inimene peaks tundma end oma kehas enesekindlalt. Keha vananemine ja ebakindlused mõjutavad nii meie välimust kui enesehinnangut. Plastikakirurgia abil on võimalik vabaneda lisakilodest ja muuta kehaosade välimust selliseks, nagu Teile endale meeldib, et tunneksite end iga päev enesekindlalt ja ilusalt. 

Kui käite mitu korda nädalas jõusaalis tuharalihaseid treenimas ning unistate lopsakast tagumikust ja lamedast kõhust, siis soovitame Brazilian Butt Lift operatsiooni. Niinimetatud Brasiilia pepu saamiseks eemaldame rasvapadjakesed kehalt ja siirdame need otse tuharatesse. See on kaks ühes plastikakirurgia protseduur, millega väheneb rasvakiht kõhul ja kätel ning suureneb tagumikul. Kui sellest jääb väheks, siis paigaldab ilukirurg Teile tuharaimplantaadid, mille suuruse ja kuju saate ise valida, et tulemus jääks täpselt selline nagu olete alati unistanud.

Olete terve elu erinevaid dieete proovinud, toitumiskavasid tellinud ja isegi mahlapaastu ära proovinud, kuid tulemused pole kunagi püsima jäänud? Olete väsinud sellest, et tavapoodides Teie suuruses riideid ei leidu, Te ei jaksa enda lastega koos jalgpalli mängida ja iga kord kui arstil käite, soovitatakse Teil kaalu langetada? Kaal tõuseb aeglaselt aga järjekindlalt, Te ei jaksa enam ja olete juba käega löönud? Kaalulangetamine võib kõrvaltvaatajale tunduda lihtne protsess, kuid on tegelikult väga raske ja keeruline võitlus iseendaga, millest iga inimene ei ole suuteline võitjana väljuma. 

Siin tuleb appi bariaatriline plastikakirurgia. See on tänapäeval väga levinud ja seda soovitavad paljud, kes on varasemalt edutult kaalulangetusega maadelnud. Maovähendusprotseduure on erinevaid, näiteks selliseid, mille käigus eemaldatakse püsivalt osa maost, kuid ka mittekirurgilisi ja vähem invasiivseid nagu allaneelatav maoballoon. Kõik plastikakirurgia meetodid toetavad pikaajalist ja püsivate tulemustega kaalulangust, mille käigus tarbitakse korraga väiksemaid koguseid toitu.

Valitud kategooria

Nägu

Tutvuge erinevate näooperatsioonidega ja alustage oma elumuutvat teekonda juba täna!

Nägu peetakse sageli inimese kõige olulisemaks kehaosaks, kuna see on peamine suhtlemis- ja eneseväljendusvahend. Nägu on tihedalt seotud identiteediga ja sellega, kuidas me ennast tajume.

Vananedes toimuvad näol loomulikud muutused nagu naha lõtvumine, kortsud ja näo mahu vähenemine. Need vananemisilmingud võivad mõjutada enesehinnangut ja üldist heaolul. Kui meie nägu ei peegelda enam elujõulist ja nooruslikku vaimu, võib see põhjustada ebakindlust, vähenenud enesekindlust ja isegi sotsiaalset tagasitõmbumist.

Pingutades nahka, siludes kortse ja kõrvaldades näo lõtvumist on näo ringlõikuse abil võimalik taastada nooruslikum ja värskem välimus. Näo noorendamise plastikakirurgiaga taastub enesekindlus, mis võimaldab uue energiaga maailmale vastu astuda.

BeautyTour on nelja ilukirurgia kliiniku ametlik esindaja Türgi populaarseimatesse kuurortlinnadesse Alanya ja Antalyasse.

Konsultatsioon

BeautyTour on nelja ilukirurgia kliiniku ametlik esindaja Türgi populaarseimatesse kuurortlinnadesse Alanya ja Antalyasse.

Konsultatsioon