Maost möödajuhtiv operatsioon (kaalulangetus)

Maost möödajuhtiv operatsioon (gastric bypass) on kirurgiline kaalulangetuse meetod, mille käigus luuakse mao ülaosas väike kotike, mida ühendatakse otse peensoolega. Ülejäänud maost juhitakse toit mööda ja maona hakkab toimima loodud väike kotike, mille tulemusel väheneb kalorite ja toitainete imendumine.

Bypass kaalulangetuse operatsioon aitab kaotada märkimisväärse koguse kehakaalu, vähendada rasvumisega seotud tervisehäireid ja parandada üldist elukvaliteeti.

Maovähendusoperatsiooniks peab patsiendi kehamassiindeks (BMI) olema vähemalt 40. Sobilikuks võivad osutuda ka kandidaadid, kelle kehamassiindeks on vähemalt 35, kuid kellel on lisaks ülekaalust tulenevad haigused nagu diabeet või kõrge vererõhk.

Kõigepealt loob kirurg mao ülaosas väikese kotikese, mis hakkab toimima uue väiksema maona. Peensoole alumine ots ühendatakse äsja loodud väikese maoga. See võimaldab toidul mööduda ülejäänud maost ja peensoole ülemisest osast.

Toidu teekonnast välja jäetud suurem osa maost ja peensoole algusosa ühendatakse samuti seedesüsteemiga, et seedemahlad ja -ensüümid jõuaksid toiduni.

Seedemahlad ja ensüümid puutuvad toiduga kokku tavapärasest hilisemas seedeetapis ja selle tulemusena imendub vähem toitaineid ja kaloreid.

Bypass kaalulangetuse operatsioon võtab tavaliselt aega umbes kaks kuni neli tundi.

HINNAKIRI

Hinnad sisaldavad konsultatsiooni, kohtumisi, kõik vajalik raviks, vajalikud ravimid, majutus, vip-transfeer, garantii, reisikindlustus,  24/7 abi Türgi kliiniku tiimi ning BeautyTour tiimi poolt.

Ainukesena peab patsient muretsema lennupiletid!

PROTSEDUUR

KLIINIK

HIND

Maost möödajuhtiv operatsioon (gastric bypass)
Renova Style
€ 3400
Maost möödajuhtiv operatsioon (gastric bypass)
Bariatric Antalya
€ 3500
Maost möödajuhtiv operatsioon (gastric bypass)
New Me Health
€ 4000
Kas teil tekkis küsimusi?

Suhelge koordinaatoriga

PROTSEDUURIDE PÄRING

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võtke aeg maha ja minge meditsiinireisile!

Meditsiiniturism ühendab endas lõõgastava puhkuse ning enesekindlust taastava iluprotseduuri.

beauty tour logo valge

BeautyTour on nelja ilukirurgia kliiniku ametlik esindaja Türgi populaarseimatesse kuurortlinnadesse Alanya ja Antalyasse.

Konsultatsioon

BeautyTour on nelja ilukirurgia kliiniku ametlik esindaja Türgi populaarseimatesse kuurortlinnadesse Alanya ja Antalyasse.

Konsultatsioon