Rindade suurendamine

Kas soovite taastada oma noorusliku rindade suuruse ja kuju? Tegurid nagu kehakaalu kõikumine, geneetika, rasedus, vananemine ja gravitatsioon põhjustavad kehas muutusi ja tihti ei ole naised enam enda rindadega rahul.

Õnneks ei pea leppima rindadega, mis panevad Teid ennast ebamugavalt tundma. Rindade suurendamine rinnaimplantaatide operatsiooniga on populaarne kosmeetiline protseduur, mis aitab Teil saavutada soovitud rindade suuruse ja kuju, tõstes Teie enesekindlust ja parandades Teie välimust.

Operatsioonil paigaldab kirurg rinna soovitud suuruse ja kuju saavutamiseks rinnaimplantaadid. Implantaadi võib paigutada kas rinnakoe alla, rinnalihase kohale või nii rinnakoe kui ka rinnalihase alla, sõltuvalt Teie kehast.

Rindade suurendamine aitab taastada soovitud suuruse ja kuju ning saavutada keha tasakaalu. Kui Teie rinnad on aga väga rippuvad või lõtvunud, võib olla sobivam rindade tõstmise operatsioon.

Rinnaimplantaadid on täidetud silikoongeeli või soolalahusega ja kaetud mittereaktiivse silikoonmaterjaliga. Implantaadi väliskest võib olla sile või kergelt tekstureeritud, sõltuvalt Teie kehast ja soovitud tulemustest.

Konsultatsiooni ajal arutab arst Teiega läbi rinnaimplantaatide olemasolevad suurused, vormid ja stiilid ning te saate kirurgile öelda, milline on Teie nägemus protseduuri lõpptulemusest.

Implantaadid paigaldatakse kas nibu juures, rinna all või kaenla all asuva sisselõike kaudu. Sobiva tehnika lepite kirurgiga enne protseduuri kokku.

Tehtud tööd - rindade suurendamine

rindade suurendamine

HINNAKIRI

Hinnad sisaldavad konsultatsiooni, kohtumisi, kõik vajalik raviks, vajalikud ravimid, majutus, vip-transfeer, garantii, reisikindlustus,  24/7 abi Türgi kliiniku tiimi ning BeautyTour tiimi poolt.

Ainukesena peab patsient muretsema lennupiletid!

PROTSEDUUR

KLIINIK

HIND

Rindade suurendamine (rinnaimplantaadid)
Renova Style
€ 3275
Rindade tõstmine + rinnaimplantaadid
Renova Style
€ 3850
Kas teil tekkis küsimusi?

Suhelge koordinaatoriga

PROTSEDUURIDE PÄRING

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võtke aeg maha ja minge meditsiinireisile!

Meditsiiniturism ühendab endas lõõgastava puhkuse ning enesekindlust taastava iluprotseduuri.

BeautyTour on nelja ilukirurgia kliiniku ametlik esindaja Türgi populaarseimatesse kuurortlinnadesse Alanya ja Antalyasse.

Konsultatsioon

BeautyTour on nelja ilukirurgia kliiniku ametlik esindaja Türgi populaarseimatesse kuurortlinnadesse Alanya ja Antalyasse.

Konsultatsioon