Rindade vähendamine

Rindade vähendamine pakub väljapääsu liiga suurte rindade füüsilisest ja emotsionaalsest koormusest.

Rindade vähendamine ning suuruse ja kuju parandamine aitab saavutada proportsionaalsema keha ja vähendada suurte rindade poolt tekitatud ebamugavust. Tänu sellele saavad naised end igapäevaelus kergema ja enesekindlamana tunda.

Paljud naised võitlevad nende kehale liiga suurtest rindadest tulenevate probleemidega. Liiga suured rinnad võivad põhjustada kroonilist valu, luustiku deformatsiooni, hingamisraskusi ja muid terviseprobleeme, samuti ebamugavust ja probleeme enesehinnanguga.

Suuremad rinnad ei ole alati paremad ja rindade vähendamine võib olla mõne naise jaoks elumuutev lahendus. Kõrvaldades suurte rindade füüsilised ja psühholoogilised mõjud, aitab see protseduur naistel elada valuvabalt, õnnelikumalt ja täisväärtuslikumalt.

Operatsiooni eesmärk on vähendada rindade suurust ja kaalu, neid samal ajal pinguldades. See saavutatakse liigse rasva, näärmekoe ja naha eemaldamisega rinnast.

Operatsiooni käigus teeb kirurg tavaliselt nibu ümber ja rinna alla tagurpidi T kujulise sisselõike. Seejärel eemaldatakse liigne kude ja vormitakse rinnad ümber, tõmmates ülejäänud nahk pingule.

Enamikul juhtudel püüab kirurg säilitada nibude ja areooli tundlikkust, jättes need algsete veresoonte ja närvide külge. Eriti suurte rindade puhul võib siiski osutuda vajalikuks nibu eemaldamine ja selle siirdamine uude kohta, mis võib põhjustada tundlikkuse vähenemist.

HINNAKIRI

Hinnad sisaldavad konsultatsiooni, kohtumisi, kõik vajalik raviks, vajalikud ravimid, majutus, vip-transfeer, garantii, reisikindlustus,  24/7 abi Türgi kliiniku tiimi ning BeautyTour tiimi poolt.

Ainukesena peab patsient muretsema lennupiletid!

PROTSEDUUR

KLIINIK

HIND

Rindade vähendamine
Renova Style
€ 2250
Kas teil tekkis küsimusi?

Suhelge koordinaatoriga

PROTSEDUURIDE PÄRING

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võtke aeg maha ja minge meditsiinireisile!

Meditsiiniturism ühendab endas lõõgastava puhkuse ning enesekindlust taastava iluprotseduuri.

beauty tour logo valge

BeautyTour on nelja ilukirurgia kliiniku ametlik esindaja Türgi populaarseimatesse kuurortlinnadesse Alanya ja Antalyasse.

Konsultatsioon

BeautyTour on nelja ilukirurgia kliiniku ametlik esindaja Türgi populaarseimatesse kuurortlinnadesse Alanya ja Antalyasse.

Konsultatsioon