Sleeve maovähendusoperatsioon

Maovähendusoperatsioon on ülekaalus vaevlevatele inimestele hea võimalus kaal kontrolli alla saada.

Kaalulangetamise operatsiooni võib läbi viia mitmel erineval viisil, mis kõik on tõhusad kiireks kaalukaotuseks. Seda tüüpi operatsioone nimetatakse bariaatriliseks kirurgiaks ja eesmärgiks on takistada inimestel ennast üle süüa ehk operatsioonijärgselt pole inimene võimeline tarbima suurtes kogustes sööki.

Maovähendusoperatsioon on üks kaalulangetamise operatsioonidest, mille käigus eemaldatakse kirurgiliselt 75–80% patsiendi maost. See tähendab, et patsiendi magu kahaneb banaani suuruseks.

Maovähendusoperatsiooniks peab kehamassiindeks (BMI) olema vähemalt 40. Sobilikuks võivad osutuda ka kandidaadid, kelle kehamassiindeks on vähemalt 35 ning kellel on lisaks ülekaalust tulenevad haigused nagu diabeet või kõrge vererõhk.

Sleeve maovähendusoperatsioon on minimaalselt invasiivne kirurgiline protseduur, mis viiakse läbi üldnarkoosi all.

Kirurg teeb kõhule mitu väikest sisselõiget ja viib sinna laparoskoobi, õhukese toru, mille külge on kinnitatud kaamera ja valgus. Kaamera kuvab operatsioonisaali monitoril pilte maost, mis võimaldab kirurgil operatsiooni üksikasjalikult jälgida. Seejärel eemaldab kirurg suure osa maost, jättes alles umbes banaani suuruse varrukakujulise osa. Ülejäänud osa maost suletakse klambrite või õmblustega.

Maovähendusoperatsioon kestab umbes üks kuni kaks tundi.

HINNAKIRI

Hinnad sisaldavad konsultatsiooni, kohtumisi, kõik vajalik raviks, vajalikud ravimid, majutus, vip-transfeer, garantii, reisikindlustus,  24/7 abi Türgi kliiniku tiimi ning BeautyTour tiimi poolt.

Ainukesena peab patsient muretsema lennupiletid!

PROTSEDUUR

KLIINIK

HIND

Sleeve maovähendusoperatsioon
Renova Style
€ 2600
Sleeve maovähendusoperatsioon
Bariatric Antalya
€ 2850
Sleeve maovähendusoperatsioon
New Me Health
€ 3200
Kas teil tekkis küsimusi?

Suhelge koordinaatoriga

PROTSEDUURIDE PÄRING

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võtke aeg maha ja minge meditsiinireisile!

Meditsiiniturism ühendab endas lõõgastava puhkuse ning enesekindlust taastava iluprotseduuri.

beauty tour logo valge

BeautyTour on nelja ilukirurgia kliiniku ametlik esindaja Türgi populaarseimatesse kuurortlinnadesse Alanya ja Antalyasse.

Konsultatsioon

BeautyTour on nelja ilukirurgia kliiniku ametlik esindaja Türgi populaarseimatesse kuurortlinnadesse Alanya ja Antalyasse.

Konsultatsioon