Rindade vähendamine meestele

Meeste rindade vähendamise ehk günekomastia operatsiooni eesmärgiks on vähendada meeste liigset rinnakudet.

Günekomastia on rinna suurenemine mehel, mis võib olla põhjustatud hormonaalsest tasakaaluhäirest, geneetikast või ravimite kõrvaltoimetest.

Rindade vähendamine on üldiselt ohutu ja tõhus, selle armid on minimaalsed ja taastumisperiood võrdlemisi lühike ning üldjuhul on tulemuseks lamedam ja mehelikuma välimusega rindkere.

Meeste rindkere vähendamisel võib kasutada erinevaid meetodeid, sõltuvalt günekomastia ulatusest ja patsiendi konkreetsetest vajadustest.

Üheks variandiks on rasvaimu, mille puhul kasutatakse väikest, õhukest toru ehk  kanüüli, et imeda välja rinnapiirkonda tekkinud liigne rasvkude.

Teine meetod on näärmekoe eemaldamine, mille puhul tehakse sisselõige areooli (nibu) ümber ja eemaldatakse liigne näärmekude ja nahk.

Kui üleliigset nahka on väga palju, võib kasutada ka meetodit nimega naha eemaldamine, mille käigus eemaldatakse liigne nahk ja vormitakse rindkere.

Konkreetne tehnika, mida kasutatakse, valitakse vastavalt juhtumile ja selle määrab konsultatsiooni käigus plastiline kirurg.

HINNAKIRI

Hinnad sisaldavad konsultatsiooni, kohtumisi, kõik vajalik raviks, vajalikud ravimid, majutus, vip-transfeer, garantii, reisikindlustus,  24/7 abi Türgi kliiniku tiimi ning BeautyTour tiimi poolt.

Ainukesena peab patsient muretsema lennupiletid!

PROTSEDUUR

KLIINIK

HIND

Meeste rindade vähendamine
Renova Style
€ 2000
Kas teil tekkis küsimusi?

Suhelge koordinaatoriga

PROTSEDUURIDE PÄRING

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võtke aeg maha ja minge meditsiinireisile!

Meditsiiniturism ühendab endas lõõgastava puhkuse ning enesekindlust taastava iluprotseduuri.

beauty tour logo valge

BeautyTour on nelja ilukirurgia kliiniku ametlik esindaja Türgi populaarseimatesse kuurortlinnadesse Alanya ja Antalyasse.

Konsultatsioon

BeautyTour on nelja ilukirurgia kliiniku ametlik esindaja Türgi populaarseimatesse kuurortlinnadesse Alanya ja Antalyasse.

Konsultatsioon