UUS! PRP Plasmateraapia!

Nüüd on võimalik meie salongis Meistri 22 „PRP Plasmateraapia“ peanahale kui ka näo,-ja dekolteepiirkonda.

Eriti soovitame protseduuri patsientidele, kes on läbinud juuste siirdamise protseduuri ning erinevaid ilukirurgilisi protseduure näole ja kaelale.

Mis on PRP Plasmateraapia?

PRP Plasmalifting ehk trombotsüütiderikka plasma kasutamine on kõrgelt hinnatud protseduur nii dermatoloogias kui ka esteetilises meditsiinis.

Kuna süstitav plasma ei sisalda lisaaineid ega võõrmaterjali, siis see on kõige naturaalsem ja loomulik naha noorendamise meetod.

Protseduuri käigus võetakse patsiendilt enda verd 10-30 ml, tsentrifuugi abil eraldatakse verest trombotsüütidega rikastatud plasma ja seejärjel süstitakse see patsiendi probleemsetesse kohtadesse.

Süstitud plasma stimuleerib juuksekasvu, kuna sisaldab kasvufaktoreid. Soodustub juuksekasv, tugevdab olemasolevaid karvu, ergutab puhkavaid sibulaid ning vähendab juuste väljalangemist.

Samuti stimuleerib plasma ainevahetust, verevarustust, rikastab hapnikuga nahka, kiirendades rakkude jagunemist. Nahas toimub intensiivne kollageeni ja elastaani tootmine, mis noorendab nahka, silub kortse, suurendades naha elastust ja tõstes naha toonust.

Plasmateraapia tulemusi on märgata juba paari nädala pärast, kuid parimate tulemuste saavutamiseks soovitame läbida 3-6 korrast koosnev kuur, 2 nädalase vahega.

Protseduuri kestvus on 60 min.

Hind: 125.- 1 kord

Millal kasutada plasmateraapiat?

Nahk

Juuksed

Broneeri aeg

Broneeri oma aeg meie salongis ja naudi PRP Plasmateraapia imelist mõju oma nahale ja juustele! 🌟

">

BeautyTour on nelja ilukirurgia kliiniku ametlik esindaja Türgi populaarseimatesse kuurortlinnadesse Alanya ja Antalyasse.

Konsultatsioon

BeautyTour on nelja ilukirurgia kliiniku ametlik esindaja Türgi populaarseimatesse kuurortlinnadesse Alanya ja Antalyasse.

Konsultatsioon