Otsmiku tõstmine

Otsmiku tõstmine ehk kulmulift on kosmeetiline kirurgiline protseduur, mille eesmärk on vähendada kulmude ja otsmikunaha lõtvumist või langemist. Protseduuri käigus tõstetakse ja pinguldatakse otsmiku ja kulmupiirkonna nahka ja lihaseid, mis aitab vähendada kortsude, kortsukeste ja langevate kulmude ilminguid.

Otsmiku tõstmine on võimalik mitmete erinevate tehnikatega, sealhulgas traditsiooniline koronaalne meetod, endoskoopiline ja temporaalne meetod. Kasutatav tehnika sõltub patsiendi vajadustest ja eesmärkidest ning kirurgi kogemustest ja eelistustest.

Traditsioonilise koronaalse meetodi puhul tehakse sisselõige piki juuksepiiri ühe kõrva ülaosast üle otsaesise teise kõrvani. Otsaesine nahk eraldatakse aluskudedest ja kulmulihased, mis põhjustavad kortsukesi, eemaldatakse või paigutatakse ümber. Kulmud paigutatakse kõrgemale ja nooruslikumasse asendisse. Sisselõige suletakse õmbluste või klambritega ja otsmikule asetatakse side.

Endoskoopiline otsmiku tõstmine on vähem invasiivne meetod. Peanahka tehakse mitu väikest sisselõiget ning aluskudede visualiseerimiseks ja kohandamiseks kasutatakse endoskoopi.

Temporaalse meetodi puhul tehakse sisselõiked meelekohtade juurde ja tõstetakse kulmude välimist osa.

Kas teil tekkis küsimusi?

Suhelge koordinaatoriga

PROTSEDUURIDE PÄRING

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võtke aeg maha ja minge meditsiinireisile!

Meditsiiniturism ühendab endas lõõgastava puhkuse ning enesekindlust taastava iluprotseduuri.

beauty tour logo valge

BeautyTour on nelja ilukirurgia kliiniku ametlik esindaja Türgi populaarseimatesse kuurortlinnadesse Alanya ja Antalyasse.

Konsultatsioon

BeautyTour on nelja ilukirurgia kliiniku ametlik esindaja Türgi populaarseimatesse kuurortlinnadesse Alanya ja Antalyasse.

Konsultatsioon