Rindade tõstmine (Breast Lift)

Rindade tõstmine (tuntud ka kui mastopeksia või breast lift) on mõeldud lõtvunud rindade tõstmiseks ja vormimiseks liigse naha eemaldamise ja ümbritsevate kudede pinguldamise teel.

Rindade tõstmine võib olla abiks naistele, kelle rinnad on vananemise, raseduse, rinnaga toitmise või märkimisväärse kaalulanguse tõttu kaotanud oma volüümikuse ja endise kuju. Protseduuri võivad kaaluda kõik naised, kes on rahulolematud oma lõtvunud rindade välimusega.

Rinnaoperatsioon aitab parandada rindade kuju ja kontuuri, suurendab enesekindlust ning taastab nooruslikuma ja atraktiivsema välimuse.

Rindade tõstmiseks on olemas erinevaid tehnikaid, mille valik sõltub rindade vajumise määrast. Kolm enamlevinud tehnikat on: areooliplastika, vertikaalne plastika ja ankru armiga plastika.

Areooliplastika käigus tehakse sisselõige ümber areooli ehk nibu ümber asuva tumeda pigmendiga ala. Seda tehnikat kasutatakse sageli kergete kuni mõõdukate rinna tõstmiste puhul ja arm on areooli piiril tavaliselt hästi varjatud.

Vertikaalse plastika käigus tehakse sisselõige ümber areooli ja seejärel vertikaalselt mööda rinda. Seda kasutatakse keskmiste või suurema allavajumisega rindade puhul. Saadud arm on pulgakommi kujuline - ringikujuline arm ümber areooli ja vertikaalne arm, mis jookseb mööda rinda nibust rinna alla.

Ankru armiga plastikat kasutades tehakse sisselõige ümber areooli, vertikaalne sisselõike rinnanibust allapoole ja horisontaalne sisselõige rindkere ja rinna ühenduskohta. Tekkiv arm on ankru kujuline ja nähtavam kui teiste tehnikate puhul, kuid võimaldab vormida rindu kõige suuremas ulatuses ja on sobilik väga lõtvunud rindadele.

Pärast sisselõigete tegemist eemaldatakse liigne nahk ja kujundatakse rinnanäärme kude ümber, et rindu tõsta ja pinguldada. Vajaduse korral paigutab kirurg rinnanibu kõrgemale. Kui rinna vormimine on lõpetatud, suletakse sisselõiked õmbluste või kirurgilise liimiga.

Tehtud tööd
rindade tõstmine

HINNAKIRI

Hinnad sisaldavad konsultatsiooni, kohtumisi, kõik vajalik raviks, vajalikud ravimid, majutus, vip-transfeer, garantii, reisikindlustus,  24/7 abi Türgi kliiniku tiimi ning BeautyTour tiimi poolt.

Ainukesena peab patsient muretsema lennupiletid!

PROTSEDUUR

KLIINIK

HIND

Rindade tõstmine + implantaadid
Renova Style
€ 3850
Rindade tõstmine + implantaadid
New Me Health
€ 3400
Kas teil tekkis küsimusi?

Suhelge koordinaatoriga

PROTSEDUURIDE PÄRING

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Võtke aeg maha ja minge meditsiinireisile!

Meditsiiniturism ühendab endas lõõgastava puhkuse ning enesekindlust taastava iluprotseduuri.

BeautyTour on nelja ilukirurgia kliiniku ametlik esindaja Türgi populaarseimatesse kuurortlinnadesse Alanya ja Antalyasse.

Konsultatsioon

BeautyTour on nelja ilukirurgia kliiniku ametlik esindaja Türgi populaarseimatesse kuurortlinnadesse Alanya ja Antalyasse.

Konsultatsioon